Dr. Retter kyselina hyaluronová 3% Oligotherapy 30 ml

Produkt nemá žádné parametry.

• , zakoupeno v kosmeceutika.eu

Chtěla jsem krém vyzkoušet a jsem velmi spokojená. Používám ho hlavně pod plátynkové masky, anebo když si doma dělám mikrojehlickovani

• , zakoupeno v kosmetika-nehty

Zatím jsem ve fázi testování, výsledek ukáže čas.

• Slabý

Produkt nemá žádné parametry.

Extra silná koncentrace kyseliny hyaluronové!  Intenzivní péče o pleť - silná hydratace, redukce mimických vrásek!

Unikátní synergický produkt na bázi kyseliny hyaluronové je revoluční produkt v péči o všechny typy pleti.

Vzhledem k jeho vysoce hydrofilním  vlastnostem pomáhá udržovat přirozenou rovnováhu vody v kožních buňkách a výrazně zabraňuje ztrátě vody v pleti.

Produkt rychle zjemňuje, hydratuje a chrání pokožku před nepříznivými faktory životního prostředí, takže pleť se stává pevná, hladká a jemná. Zvyšuje úroveň hydratace rohové vrstvy kůže, redukuje vrásky a zabraňuje tvorbě nových. Zároveň eliminuje nadměrné loupání. Gel je určen i pro regeneraci pokožky po operaci spojenou s dermální expozicí laserových paprsků, různých léků nebo po chirurgickém zákroku.

Zklidňuje podráždění způsobené vnějšími faktory, například popáleniny od sluníčka.

Gel se velmi snadno roztírá po povrchu pokožky, vytváří tenkou ochrannou vrstvu, která zabraňuje nadměrné ztrátě vody a aktivně "nasává" molekuly vody ze vzduchu, tím zvyšuje volný obsah vody ve stratum corneum.

BENEFTY:

• pomáhá udržovat rovnováhu vody v kožních buňkách
  • zklidňuje, regeneruje a chrání pokožku
  • snižuje tvorbu vrásek, vyhlazuje a vypíná pokožku
  • silná koncentrace pro intenzivní účinek
  • neobsahuje alkohol

Vhodné pro všechny typy pleti, doporučuji!!!

Bez parabenů!

• , zakoupeno v kosmeceutika.eu

• , zakoupeno v kosmetika-nehty

Zatím jsem ve fázi testování, výsledek ukáže čas.

• Slabý

• funguje

• , zakoupeno v kosmetika-nehty

• pěkně vypíná plet jsem spokojena